Свилен и момчетата от Остава са ти подготвили вълнуваща вечер, почитателю на инди-рок музиката! Щe видиш най-новия им видео клип към песента "Дали си ти", а след него ще се насладиш на любимите си песни от немалкия им репертоар, изпълнени в акустичен аранжимент. Рамо до рамо с тях на сцената ще застанат симпатягите от симфоничния квартет Сапаев, Михаил Шишков (педъл стийл китара) и Мартин Стоянов (пиано). Приятните изненади не свършват до тук! Съвместната колаборация ще бъде записана и издадена, като това ще бъде първият концертен албум на Остава!
Билети по 15 лв. в мрежата на Eventim
Вход 20 лв.
Фотография Sofia Live Club (архив)
Още от Музика:
- Фадо сензацията Ana Moura се завръща в София
- Крис Айзък в София: Не мога да повярвам, че това е първият му концерт тук
- Хиляди посрещнаха началото на лятото с МОЛЕЦ в София (ВИДЕО)
- Готик метъл групата Blackbriar с концерт в България
- Световният феномен THIS IS MICHAEL идва в София през 2027 г.
- Мелодичната блек метъл банда Vinterland от Швеция с първи концерт в България на 24 януари 2027 г.
- Алтернативният R&B изпълнител JMSN идва в България
- Легендите на британския поп KULA SHAKER идват в София за ексклузивно шоу през ноември
- Остават броени дни до старта на лятното турне на група "Молец"
- Наближава концертът на Yngwie Malmsteen и Rivetskull у нас
Коментари