Промоцията на новия албум на SECTA ще се проведе на 16-и май (събота) в Бар Петък. Това не е обикновен концерт, а много специална вечер, гости, слушане на парчетата от албума и живи изпълнения. Входът е свободен, а вратите се отварят точно в 20:00 ч. Ето и изпълнителите, които ще вземат участие в тази специална вечер:
DJ:
- DJ THEO
- COCKY
Special Guests:
- Homelesz
- Shunaka
- Bezim Man
- Benjiiiiiiiiiiiiii
Още: Вижте графика за концерта на Redman в София на 14 май
А ето какво споделя и SECTA преди промоцията на новия му албум: "Билети НЯМА да има! Входът е СВОБОДЕН! Първият допир до албума, който предстои да споделя с вас, е напълно достъпен за ВСЕКИ!
Има ли желание, има и начин.
Всеки от вас, който искрено подкрепя и цени творчеството ми, ще има възможността да стане част от най-ключовия момент за мен тази година. Жестът да присъстваш на това събитие за мен е повече от ценен. В тази връзка реших да направя един жест към публиката, която през всичките тези години е мой гръб и опора.
Целият албум може да чуете само и единствено в Бар Петък на 16.05. Listening-ът ще бъде придружен от безплатен концерт с вече познатите за нас парчета на Сектичката."
Още: Директно след работа - FRIDAY AFTERNOON с Митко Павлов в бар "Петък"
Още от Музика:
- Фадо сензацията Ana Moura се завръща в София
- Крис Айзък в София: Не мога да повярвам, че това е първият му концерт тук
- Хиляди посрещнаха началото на лятото с МОЛЕЦ в София (ВИДЕО)
- Готик метъл групата Blackbriar с концерт в България
- Световният феномен THIS IS MICHAEL идва в София през 2027 г.
- Мелодичната блек метъл банда Vinterland от Швеция с първи концерт в България на 24 януари 2027 г.
- Алтернативният R&B изпълнител JMSN идва в България
- Легендите на британския поп KULA SHAKER идват в София за ексклузивно шоу през ноември
- Остават броени дни до старта на лятното турне на група "Молец"
- Наближава концертът на Yngwie Malmsteen и Rivetskull у нас
Коментари