Промоцията на новия албум на SECTA ще се проведе на 16-и май (събота) в Бар Петък. Това не е обикновен концерт, а много специална вечер, гости, слушане на парчетата от албума и живи изпълнения. Входът е свободен, а вратите се отварят точно в 20:00 ч. Ето и изпълнителите, които ще вземат участие в тази специална вечер:
DJ:
- DJ THEO
- COCKY
Special Guests:
- Homelesz
- Shunaka
- Bezim Man
- Benjiiiiiiiiiiiiii
Още: Вижте графика за концерта на Redman в София на 14 май
А ето какво споделя и SECTA преди промоцията на новия му албум: "Билети НЯМА да има! Входът е СВОБОДЕН! Първият допир до албума, който предстои да споделя с вас, е напълно достъпен за ВСЕКИ!
Има ли желание, има и начин.
Всеки от вас, който искрено подкрепя и цени творчеството ми, ще има възможността да стане част от най-ключовия момент за мен тази година. Жестът да присъстваш на това събитие за мен е повече от ценен. В тази връзка реших да направя един жест към публиката, която през всичките тези години е мой гръб и опора.
Целият албум може да чуете само и единствено в Бар Петък на 16.05. Listening-ът ще бъде придружен от безплатен концерт с вече познатите за нас парчета на Сектичката."
Още: Директно след работа - FRIDAY AFTERNOON с Митко Павлов в бар "Петък"
Още от Музика:
- Първи концерт на CORONER в София!
- Любов, опасност и музиката на Уитни Хюстън в BODYGUARD – THE MUSICAL
- Hatebreed, Life of Agony и End It идват в София за хардкор и алтернативна метъл вечер
- IBIZA. Comes To You идва на Vidas Art Arena
- Bulgarian Cartrader се завръща в София с нова музика и специален концерт
- Mojo Pin & Mother Elephant: Един малък бунт срещу предвидимостта | ВижMузиката с БМА и SofiaLive
- Световната хип-хоп звезда A$AP Rocky обяви първи концерт в България на 9 октомври
- Garbage в София: Музикален ураган в точното време и на точното място (СНИМКИ)
- Алтернативната поп-сензация NOGA EREZ с концерт в България
- GUSGUS: звукът се превръща в мултивселена на 11 септември на Vidas Art Arena
Коментари